Alessandro Magini (video)

stan na: 17-02-2017

Bramkarz

Urodzony: 29.05.2017
Obecny klub: 
Kontrakt do: 

KARIERA:

Data urodzenia: 29.05.1994

Miejsce urodzenia: Łódź, Polska

Pozycja: Bramkarz

Wzrost/waga: 181/76.

Dominująca noga: Prawa

Przebieg kariery sportowej:

SKS Start Łódź 2002-2005, SMS Łódź 2006-2008, MKP Boruta Zgierz 2008-2011 (Liga wojewódzka Górski, Liga Wojewódzka Junior Młodszy, Klasa Okręgowa Kuchar: Liczba Występów: 60), KS Ceramika Opoczno 2011-2013 (3 liga, liga wojewódzka, liczba występów: 30), Pogoń Ekolog Zduńska Wola (2013 wiosna 4 liga), Włókniarz Zelów (2013-2014, 3 liga, 4 liga, liczba występów: 45), 2015-2016 Andrespolia Wiśniowa Góra (4 liga. liczba występów: 16).

Obecnie: wolny zawodnik, trenuje indywidualnie 2, 3 razy dziennie (trening bramkarski, siłownia).

Profil:


Alessandro o sobie:

Osiągnięcia: Kadra Województwa Łódzkiego ŁZPN, 2 miejsce w kategorii sportowiec roku województwa łódzkiego 2016, Najlepszy bramkarz ogólnopolskiego turnieju Targówek cup 2008, najlepszy bramkarz ogólnopolskiego turnieju Konin Cup 2008.

Trenerzy, z którymi współpracowałem: Ryszard Robakiewicz, Jarosław Salachna, Jarosław Muracki, Bogusław Wyparło, Mariusz Jabłoński, Piotr Kruszewski.

Atuty: Gra na linii, refleks, odporność psychiczna, gra na przedpolu, dynamika, motoryka.

Wady: Wzrost, lecz nadrabiam to innymi cechami; gra nogami - nad tym elementem pracuje codziennie i wygląda to coraz lepiej.

Linki:http://widokskierniewice.pl/www/index.php?option=com_content&view=article&id=1698:widok-nie-dal-rady-wlokniarzowi-zelow&catid=1:seniorzy&Itemid=293

https://widzew.com/-/relacja-z-meczu-z-andrespolia-wisniowa-gora

http://opoczno-top.pl/artykul,Zimowe_sparingi,8156.html

http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/zapowiedz-meczu-andrespolia-wisniowa-gora-widzew-lodz/

http://www.dzienniklodzki.pl/sport/a/oto-laureaci-w-powiatach-i-druzyna-nr-1,9388316/

http://widzewlodz.pl/aktualnosci,12325,Andrespolia-Wisniowa-Gora-RTS-Widzew-02-02-II-POLOWA

Kilka słów o sobie: Jestem zawodnikiem bardzo ambitnym ,pracowitym, chce osiągnąć w piłce jak najwięcej,za parę lat grać w lidze mistrzów, na najwyższym poziomie,być światowej klasy bramkarzem, chcę poświęcić temu całe swoje życie,jestem zdyscyplinowany,mam swoje cele i marzenia w życiu, chcę za pare lat zagrać w wielkim klubie i wiem ,że ciężką pracą można to osiągnąć,piłce poświęcam cały swój czas,pragnę tego by ktoś dał mi szansę pokazania się na dobrym poziomie bo wiem ,że stać mnie na to.Niestety w Polsce poziom szkolenia jest tragiczny, kluby w ekstraklasie trenuja tylko 1,5 godziny dziennie, a to za malo by byc wybitnym pilkarzem, a ja chce takim byc. Podporzadkowuje swoje zycie pilce,jest ona u mnie na pierwszym miejscu. Niestety w Polsce nikt nie wychyli sie po zawodnika z 3 ligi ,wola do ekstraklasy sprowadzic zawodnika ze Slowacji lub Czech ktory nawet jest gorszy ,ale tak wyglada w Polsce jesli chodzi o bramkarzy. 4 lata temy mialem wiele propozycji i z Legii Warszawa z Młodej Ekstraklasy i z Górnika Zabrze czy Ruchu Chorzów ,ale kontuzja uniemożliwiła mi wyjazd na testy, pozniej doradzono mi abym zaczal nawet od 4,3 ligi i szedl do przodu bo wielu bramkarzy tak zaczynalo, niestety brak efektywnej pracy zastopowal moj rozwoj przez co musze teraz nadrabiac. Moj trener mowi ,ze widzi we mnie duzy potencjal i moge wiele osiagnac ale musze ciezko pracowac tak jak teraz i miec dobrych trenerow ,ktorych w Polsce jest bardzo malo, a wiem ze w panstwa klubie moglbym zrobic krok do przodu i bardzo sie rozwinac.

Referencje Trenera Goalkeeper School Sali Karol Bolik:Plusy: bardzo dobry czas reakcji, bardzo dobra decyzyjność podczas gry, dobra gra nogami i chwyt piłki, do zalet również obrona sytuacji 1x1

 

Wspierają nas przyjaciele piłki nożnej i liczne firmy.

Wspólny Cel, Jedna Drużyna

Tweetujemy z przyjaciółmi piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Wspólny Cel, Jedna Drużyna