Zapisy na turniej dla piłkarzy bez kontraktów

Kończy ci się w czerwcu kontrakt z klubem?

Kończy Ci się w czerwcu kontrakt z klubem? Nie masz planów na kolejny sezon? Chcesz zadbać o swoją formę ćwicząc pod okiem profesjonalnych trenerów i występując naprzeciw wymagającym przeciwnikom?

Turniej i poprzedzające je zgrupowanie to znakomita okazja by pokazać się krajowym i zagranicznym skautom, nawiązać perspektywiczne kontakty i znaleźć nowy, atrakcyjny klub. To także dobry sposób na pozostanie w rytmie treningowym, poprzez drużynowe zajęcia, koordynowane przez licencjonowanych szkoleniowców z uprawnieniami UEFA Pro.

Zgrupowania oraz turniej mają na celu pomoc zawodnikom w znalezieniu klubu i podpisaniu kontraktu z nowym pracodawcą. Udział w zgrupowaniu nie łączy się z obowiązkiem przebywania na nim od początku do samego końca. W przypadku zaproszenia na testy lub w przypadku propozycji kontraktu, zawodnik za zgodą PZP może opuścić zgrupowanie. Wówczas w jego miejsce zostanie powołany kolejny zawodnik z listy.

Zgłoś już teraz swój akces do reprezentacji piłkarzy bez kontraktów na zgrupowanie oraz międzynarodowy turniej!

Jakie warunki trzeba spełnić?

- posiadanie ważnego kontraktu w bieżącym sezonie, trwającego najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku - (Zawodnicy z kontraktem ważnym do 30 czerwca muszą mieć zgodę aktualnego klubu na udział w zgrupowaniu od 26 do 30 czerwca 2017)

- dyspozycja fizyczna pozwalająca na wzięcie udziału w zgrupowaniu i turnieju

- posiadanie aktualnych badań lekarskich zezwalających na udział w zgrupowaniu i turnieju

- członkostwo w PZP (nie trzeba być obywatelem Polski)

- opłata rekrutacyjna wynosi 200 zł

Gdzie i kiedy?

Termin i miejsce zgrupowania (1 sparing krajowy): 26 czerwca - 2 lipca 2017 roku, Rybnik-Kamień

Termin i miejsce turnieju: 3 - 6 lipca 2017 roku, w Sofii, Bułgaria

Termin i miejsce zgrupowania po turnieju (2 sparingi krajowe): 7 - 13 lipca, Trzebnica

Turniej dla piłkarzy bez kontraktów to „okno do lepszej piłkarskiej przyszłości”. Towarzyszy mu szeroka oprawa medialna, a stałymi bywalcami podczas tego typu turniejów są skauci i menadżerowie, którzy wychwytują największe talenty.

By zasięgnąć więcej informacji, skontaktuj się z biurem Polskiego Związku Piłkarzy, dzwoniąc pod numery (42) 673 00 92, 604 606 663, 698 320 038 lub pisząc maila na adres daniel@pzp.info.pl lub k.zielinski@pzp.info.pl.

Drużyna PZP już dwukrotnie brała udział w międzynarodowych Turniejach FIFPro. W 2015 roku rozegraliśmy cztery mecze międzypaństwowe, a wielu spośród naszych kadrowiczów znalazło zatrudnienie w nowych klubach. W 2016 roku podczas zgrupowania krajowego rozegraliśmy jeden sparing, a podczas turnieju w czeskich Kunicach zmierzyliśmy się z Hiszpanią i Portugalią.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami z Turnieju FIFPro, które można znaleźć w dziale „Obóz dla piłkarzy”.

Wiesz już, że zgrupowanie i turniej dla piłkarzy bez kontraktów to szansa dla Ciebie? Nie czekaj dłużej! Wypełnij i prześlij do nas swoje piłkarskie CV!

dodano: 23-05-2017

Komentarze

Brak komentarzy

 

Wspierają nas przyjaciele piłki nożnej i liczne firmy.

Wspólny Cel, Jedna Drużyna

Tweetujemy z przyjaciółmi piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Wspólny Cel, Jedna Drużyna