Rekrutacja na obóz w Trzebnicy

Przed nami obóz w Trzebnicy dla piłkarzy bez kontraktów - zgłoś się!

Skończył ci się kontrakt z klubem? Chcesz przygotować się do nowego sezonu, testów w klubie podczas profesjonalnych treningów z drużyną oraz zaprezentować się skautom podczas sparingów krajowych? Zgłoś się na kolejny obóz dla piłkarzy bez kontraktów, który rozpoczyna się już 7 lipca i potrwa do 13 lipca.

Na miejscu wszyscy piłkarze będą mieli zapewnione profesjonalne warunki do treningu, nie odbiegające standardami od tych, którymi dysponują ekstraklasowe kluby. Zajęcia będą prowadzone pod okiem trenerów z licencją UEFA Pro, obejmując treningi dwa razy dziennie i odnowę biologiczną z udziałem fizjoterapeuty.

W planie są dwa sparingi, na które zaproszeni będą przedstawiciele mediów i menedżerowie oraz skauci piłkarscy.

Jedyny koszt zgrupowania to 200 zł, przeznaczone na rekrutację. Koszty zakwaterowania, posiłków w hotelu i treningów pokrywa PZP.

Poczas obozu przewidziana jest rotacja uczestników. W każdym momencie będzie możliwość wyjechania przypadku otrzymania zaproszenia z klubu, dzięki czemu zwolni się miejsce dla kogoś z listy rezerwowej.

Obóz w Trzebnicy to dla ciebie szansa na wejście w rytm treningowy, abyś mógł zaprezentrować się jak najlepiej w nowym klubie na testach lub od razu wejść w pełny trening. To także ogromna szansa na podpisanie ciekawego kontraktu z nowym klubem, pokazania się podczas meczów sparingowych, czy okazja do znalezienia skutecznego agenta piłkarskiego.

Zgłoś się już teraz: + 48 698 320 038, +48 604 606 663, daniel@pzp.info.pl, k.zielinski@pzp.info.pl.

dodano: 04-07-2017

Komentarze

Brak komentarzy

 

Wspierają nas przyjaciele piłki nożnej i liczne firmy.

Wspólny Cel, Jedna Drużyna

Tweetujemy z przyjaciółmi piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Wspólny Cel, Jedna Drużyna