Sport Management Days 2017

Sport Management Days 2017

Sport Management Days to dwudniowa akademicka konferencja zorganizowana przez SKN Zarządzania w Sporcie "Get Ready" Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 9-10 maja 2017 roku. Trzecia edycja tego wydarzenia poświęcona była różnym aspektom kariery sportowca. Polski Związek Piłkarzy również wziął w niej udział, wystawiając swoich prelegentów.

Tegoroczna edycja ściągnęła na Kampus UW wielu specjalistów. W temacie "Dzieci jako młodzi sportowcy" wypowiadali się przedstawiciele PZPN, organizatorzy koszykarskiego Marcin Gortat Camp oraz oficjele odpowiedzialni za szkolenie przyszłych reprezentantów Polski w piłce ręcznej. Duży panel poświęcono także na obeność sportowców w social mediach i ich wykorzystanie w piłkarskiej karierze. Drugi dzień konferencji, połączony z Galą Mistrzów Sportu UW (ze specjalnym udziałem Ireny Szewińskiej), poświęcony był w całości życiu po karierze sportowej.

W prezentacji tematu z perspektywy PZP wzięli udział Rafał Pawlak i Daniel Archetka, a we wspólnym panelu towarzyszyli nam Michał Jonczyk i Konrad Czapeczka z EduSport. Całość zwieńczyła dyskusja i pytania od akademickiej publiczności.

Wierzymy, że poruszone przez nas tematy przysłużą się szerszej dyskusji na temat wsparcia edukacji sportowców i łagodnego przejścia w drugą karierę. Czekamy na kolejną edycję Sport Management Days i już teraz na nią zapraszamy.

dodano: 11-05-2017

Komentarze

Brak komentarzy

 

Wspierają nas przyjaciele piłki nożnej i liczne firmy.

Wspólny Cel, Jedna Drużyna

Tweetujemy z przyjaciółmi piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Wspólny Cel, Jedna Drużyna