Studia dla piłkarzy online po polsku!

Studia dla piłkarzy online po polsku!

Studia Sportowe dla Piłkarzy – atrakcyjne specjalności, organizacja studiów nie kolidujący z treningami i meczami, jeden semestr za darmo.

WAŻNE: Zbieramy listę chętnych (informacja na samym dole) – od tego uzależnione są bardzo wysokie rabaty


Zapraszamy do podjęcia studiów licencjackich na kierunku „Sport”, zaprojektowanych w 100% dla ludzi sportu. To jedyne studia w Polsce, które nie tylko nie będą kolidowały z Twoją karierą sportową, ale bardzo dobrze przygotują Cię do funkcjonowania po jej zakończeniu. Ich organizatorem jest Wydział Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu.

Do wyboru są trzy atrakcyjne i potrzebne na rynku specjalności:

a) Zarządzanie Organizacją Sportową
b) Zarządzanie Zespołem Sportowym
c) Kompletny Rozwój Młodego Zawodnika


10 niesamowitych zalet tych studiów:

1) tylko 16 dni (rocznie) w murach Uczelni - trzy zjazdy "poniedziałkowe" i jeden pięciodniowy na semestr (w okresie wolnym od rozgrywek);
2) 60% zajęć to nowoczesny e-learning (m.in. w formie webinarów - grupowych zajęć online bez wychodzenia z domu);
3) rozbudowany system praktyk i warsztatów w klubach, związkach i firmach sportowych (można je zrobić nawet we własnym klubie - poznając różne obszary jego funkcjonowania i przygotowując się do pozostania w dyscyplinie nawet po zakończeniu kariery zawodniczej);
4) wszystkie przedmioty w ramach programu studiów dotyczą sportu;
5) poza przedmiotami stricte związanymi z kierunkiem Sport, w programie jest także cała ścieżka modułów rozwijających kompetencje społeczne i zawodowe, niezbędne dla funkcjonowania w dzisiejszych czasach (m.in. Trening mentalny, Przywództwo, Sztuka autoprezentacji, Przedsiębiorczość i Modelowanie biznesu)
6) w ramach Modelowania biznesu będzie możliwość wymyślenia biznesu, dopracowania do niego modelu biznesowego i skonfrontowania go z prawdziwymi inwestorami - coś na wzór amerykańskiego programu Dragons' Den’
7) specjalnie dobrana kadra wykładowców - ekspertów: teoretyków i praktyków, którzy znają i rozumieją sport, a także wiedzą, co należy zrobić, żeby go profesjonalizować
8) edukacja łączona - możliwość połączenia licencjatu ze studiami podyplomowymi i różnymi ścieżkami rozwojowymi;
9) możliwość studiowania z innymi ludźmi sportu – sportowcami, trenerami, menedżerami.
10) indywidualne podejście do każdego studenta – pozwala na to kameralność Uczelni oraz pozytywne nastawienie władz i wykładowców.

Polski Związek Piłkarzy jest oficjalnym partnerem Wydziału Sportu Wyższej Szkoły Zarządzania i Sportu oraz Projektu studiów "Sport+"

Dla członków PZP przewidziane są bardzo atrakcyjne rabaty (jeden semestr za darmo + rabat nawet do 20%)! Tabelka z dokładną rozpiską rabatów widoczna w sladejrze poniżej.

Dlatego też zbieramy listę chętnych (nawet wstępnie zainteresowanych) – prosimy pisać na mail daniel@pzp.info.pl (w temacie "Studia WSZiC"), gdyż rabaty są uzależnione od ilości zapisanych osób z PZP.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania – przekażcie nam je w mailu!

Więcej szczegółów, w tym o przebiegu poszczególnych specjalności, można znaleźć na stronie WSZiC.

dodano: 19-07-2017

Komentarze

Brak komentarzy

 

Wspierają nas przyjaciele piłki nożnej i liczne firmy.

Wspólny Cel, Jedna Drużyna

Tweetujemy z przyjaciółmi piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Wspólny Cel, Jedna Drużyna