Obóz dla piłkarzy bez kontraktu

Turniej dla piłkarzy bez kontraktów coraz bliżej!

W lipcu 2016 roku reprezentacja Polskiego Związku Piłkarzy zagra w międzynarodowym Turnieju FIFPro dla piłkarzy bez kontraktów. Naszymi przeciwnikami będą drużyny Czech (CAFH), Hiszpanii (AFE) i Portugalii (SJPF).

Kończy Ci się w czerwcu kontrakt z klubem? Nie masz planów na kolejny sezon? Chcesz zadbać o swoją formę ćwicząc pod okiem profesjonalnych trenerów i występując naprzeciw wymagającym przeciwnikom?

Turniej i poprzedzające je zgrupowanie to znakomita okazja by pokazać się krajowym i zagranicznym skautom, nawiązać perspektywiczne kontakty i znaleźć nowy, atrakcyjny klub. To także dobry sposób na pozostanie w rytmie treningowym, poprzez drużynowe zajęcia, koordynowane przez licencjonowanych szkoleniowców z uprawnieniami UEFA.

Zgłoś już teraz swój akces do reprezentacji piłkarzy bez kontraktów na międzynarodowy turniej!

Jakie warunki trzeba spełnić?

- posiadanie ważnego kontraktu w bieżącym sezonie, trwającego najpóźniej do 30 czerwca 2016 roku

- dyspozycja fizyczna pozwalająca na wzięcie udziału w zgrupowaniu i turnieju

- posiadanie aktualnych badań lekarskich zezwalających na udział w zgrupowaniu i turnieju

- członkostwo w PZP (nie trzeba być obywatelem Polski)

Gdzie i kiedy?

Termin i miejsce zgrupowania: 4-7 lipca 2016 roku, Ośrodek KS „Gosław” Jedłownik w Wodzisławiu Śląskim

Termin i miejsce turnieju: 7-9 lipca 2016 roku, FK Kunice Stadium, Praga

Turniej dla piłkarzy bez kontraktów to „okno do lepszej piłkarskiej przyszłości”. Towarzyszy mu szeroka oprawa medialna, a stałymi bywalcami podczas tego typu turniejów są skauci i menadżerowie, którzy wychwytują największe talenty.

By zasięgnąć więcej informacji, skontaktuj się z biurem Polskiego Związku Piłkarzy, dzwoniąc pod numery (42) 673 00 92, 607 181 059, 602 101 059, 531 177 547 lub pisząc maila na adres daniel@pzp.info.pl, k.zielinski@pzp.info.pl lub holc@pzp.info.pl

Rok temu drużyna PZP po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowym Turnieju FIFPro. Rozegraliśmy cztery mecze międzypaństwowe, a wielu spośród naszych kadrowiczów znalazło zatrudnienie w nowych klubach. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami z Turnieju FIFPro, które można znaleźć w dziale „Obóz dla piłkarzy”.

Wiesz już, że zgrupowanie i turniej dla piłkarzy bez kontraktów to szansa dla Ciebie? Nie czekaj dłużej! Wypełnij i prześlij do nas swoje piłkarskie CV!

dodano: 26-04-2016

Komentarze

Brak komentarzy

 

Wspierają nas fani piłki nożnej i liczne firmy.

Z miłości do piłki i zasad fair play.

Tweetujemy z fanami piłki nożnej. Dołącz do nas!!!

Z miłości do piłki i zasad fair play.