Podziel się

Katarzyna Gozdek, mistrzyni Europy do lat 17 z 2013 roku, bardzo potrzebuje pomocy, by wrócić na boisko! Piłka nożna jest jej pasją od dzieciństwa, ale teraz niefortunny los spłatał jej kolejnego figla i wystawia ją na ponowną próbę. Po raz drugi zerwała więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie. Potrzebne są fundusze na kosztowną operację. Możecie pomóc i dołączyć do zbiórki.

Gozdek doznała kontuzji zerwania przeszczepu więzadła sztucznego, co wiąże się z dużym bałaganem w stawie kolanowym. Uszkodzone są również łąkotki i chrząstka stawowa. Kwota jaką Kasia musi przeznaczyć na operację, to 10 000 zł.

Gozdek jest złotą medalistką ME U-17, reprezentowała barwy kilku polskich klubów – Tomasovii Tomaszów Lubelski, Korony Łaszczów, KS AZS-u Wrocław, Medyka Konin czy GOSiRek Piaseczno. Po wielu latach związanych z piłką trawiastą, mogliśmy oglądać ją również na hali z zespołem AZS UAM Poznań czy na piachu, kiedy wraz z poznańską drużyną brała udział m.in. w rozgrywkach plażowej Ligi Mistrzyń w Portugalii. Tam jej atomowe strzały prawą nogą właśnie, siały postrach wśród przeciwniczek oraz wzbudzały podziw obserwatorów!

Każda, nawet najmniejsza Wasza pomoc, wpłata jakiejkolwiek kwoty, udostępnienie zbiórki, pomogą Kasi wrócić do robienia tego, co kocha. Jeszcze wszystko przed nią!

Aby dołączyć do zbiórki o pomóc Katarzynie wrócić na boisko wystarczy wejść w ten link i przekazać dowolną kwotę https://pomagam.pl/kolanodlagozdi

 

KOLANO DLA GOZDI! from Martyna Dura on Vimeo.

Podziel się

Komentarze