Podziel się

Daniel Kutarba, zawodnik Legionovii Legionowo, który w kwietniu miał poważny wypadek na quadzie, potrzebuje funduszy na długą i skomplikowaną rehabilitację. Zawodnik złamał obie nogi, uszkodził kręgosłup i przez kilka tygodni znajdował się w śpiączce. W serwisie zrzutka.eu trwa zbiórka.

Celem zbiórki jest 100 tysięcy złotych, liczy się każda złotówka. Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitacje Daniela, a kiedy on już dojdzie do sił i więcej już nie będzie potrzebował cała reszta zostanie przekazana dla kolejnej osoby potrzebującej. Fundusze będą także gromadzone poprzez inne inicjatywy, choćby licytacje.

– Planujemy różne licytacje – mówi portalowi sportowefakty.pl Daniel Ciechański, bliski przyjaciel Kutarby, a obecnie zawodnik Elany Toruń. – Zaczniemy z grubej rury, bo na aukcję trafi koszulka reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego i jego autografem. Mam nadzieję, że kluby będą dołączać się do pomocy, wesprą nas gadżetami. Wiele osób już zadeklarowało, że są w stanie zorganizować takie gadżety. Opublikowałem też filmik promujący akcję, w którym zadaniem specjalnym będzie po prostu zrobienie pompki i wyskok do góry. Nominowałem do wykonania zadania dziesięć kolejnych osób i w ramach naszej zabawy każdy z nominowanych ma zachęcić następne osoby. Niech krąży to w internecie. Cel jest szczytny.

Pieniądze na rehabilitację można wpłacać poprzez portal zrzutka.eu (TUTAJ). Warto też śledzić hashtag #razemzdanielem na facebooku.

Podziel się

Komentarze