Podziel się

Piłkarze, Polski Związek Piłkarzy ma dla Was ofertę zdobycia ciekawych kwalifikacji zawodowych oraz zdobycia uprawnień na określony sprzęt budowlany i drogowy. Jeśli grę w piłkę nożną łączycie z pracą lub chcecie zdobyć kwalifikacje z myślą o drugiej karierze, to oferta właśnie dla was.

Uczestnicy projektu będą słuchaczami kwalifikacyjnego kursu zawodowego Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych, zakończonego egzaminem państwowym przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną celem uzyskania tytułu zawodowego Operatora maszyn do robót ziemnych i drogowych. W ramach projektu uczestnicy uczęszczają również na kurs operatora maszyn wybranej specjalności, który zakończony jest egzaminem przed Komisją Egzaminacyjną Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz na kurs Bezpieczne wykonywanie robót ręcznymi urządzeniami wykorzystywanymi w drogownictwie.

Kurs operatora maszyn wybranej specjalności pozwala uzyskać uprawnienia na: koparko-ładowarkę, koparkę, ładowarkę, walec drogowy, równiarkę, itp. Zajęcia odbywają się systemem sobotnio-niedzielnym. Wymagana frekwencja to 50%, więc jeśli gracie mecz w weekend, możecie opuścić część zajęć.

Jeśli chcesz uczestniczyć w projekcie zapoznaj się z zamieszczonymi na stronie www.kskbiznes.pl  dokumentami rekrutacyjnymi. Następnie wydrukuj: kwestionariusz udziału w projekcie z regulaminem projektu, podanie, deklarację oraz dokładnie je wypełnij i podpisz. Dokonaj opłaty wpisowego (200 zł) na konto KSK Biznes: Alior Bank 06 2490 0005 0000 4500 6468 0743; Prosimy o podanie w przelewie: wpisowe, imię i nazwisko wpłacającego oraz wybrane miasto. Złóż wypełnione i podpisane dokumenty wraz z potwierdzeniem opłaty wpisowego w wybranym miejscu. Po dokonaniu weryfikacji złożonych dokumentów przystąpią Państwo do kształcenia zgodnie z przedstawionym harmonogramem.

KWESTIONARIUSZ DO POBRANIA==>> Kwestonariusz 2020-2021

Podziel się

Komentarze