Podziel się

W środę 6 lipca drużyna Polskiego Związku Piłkarzy, złożona wyłącznie z piłkarzy bez kontraktów, zagra mecz szkoleniowy z Odrą Wodzisław. Spotkanie rozgrywane w trybie 3 x 20 minut rozpocznie się o godzinie 17:30 w ośrodku Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Cisowej 6. Będzie to ostateczny test drużyny przed wyjazdem do Czech, gdzie w dniach 8-9 lipca w Kunicach k. Pragi.

Od poniedziałku zawodnicy intensywnie trenują pod okiem sztabu dowodzonego przez trenera Piotra Sowisza. W kadrze znajduje się 18 zawodników, cechujących się zróżnicowanym doświadczeniem boiskowym. Do najbardziej doświadczonych należą bramkarze: Matko Perdijić i Maciej Humerski. Najmłodszy w drużynie zaś jest 17-letni Jakub Kobyliński, wychowanek Zagłębia Lubin.

Znamy także datę naszego pierwszego spotkania w ramach FIFPro Tournament 2016. W piątek 8 lipca o godzinie 14:30, na stadionie FK Kunice drużyna PZP zmierzy się z reprezentacją piłkarzy bez kontraktów AFE, czyli hiszpańskiego związku piłkarzy – zespołu, który od kilku lat przyjeżdża na obozy przygotowawcze do Polski i mierzy się z silnymi przeciwnikami.

Podziel się

Komentarze