Podziel się

Inicjatywa Szkolenia Dla Klubów przygotowała specjalną ofertę szkoleniową dla zawodników, którzy po zakończeniu kariery planują pozostanie w świecie piłki nożnej, ale swoje miejsce w nim widzą poza pionem sportowym.

Szkolenia Dla Klubów zapraszają na specjalny kurs on-line „Jak Pozyskiwać Sponsorów”, przeznaczony przede wszystkim dla dla byłych piłkarzy, którzy chcą zdobyć zawód dzięki, któremu będą mogli pracować w klubie sportowym, ale także dla czynnych zawodników, którzy już myślą o tym co będą robić po zakończeniu kariery. To ciekawa alternatywa dla piłkarzy, którzy nie wyobrażają sobie pracy zawodowej poza sportem, ale nie czują powołania trenerskiego i zdecydowanie lepiej odnaleźliby się w klubowych gabinetach niż na ławce.

Uczestnicy kursy otrzymają niezbędną wiedzę, dzięki której będą mogli kontynuować pracę zawodową w klubie sportowym. Nabędą umiejętności wyjątkowo cenione przez właścicieli i udziałowców klubów, a co za tym idzie – pożądane u ich pracowników. W związku z tym ukończenie kursu to szansa na znalezienie stabilnego zatrudnienia (z atrakcyjnym wynagrodzeniem) w strukturach klubowych, dla których proces pozyskiwania sponsorów to obecnie jedna z najważniejszych, obok rywalizacji sportowej, dziedzin funkcjonowania.

Kurs odbędzie się 23 listopada 2021 roku o godzinie 18:00. Dla członków Polskiego Związku Piłkarzy organizator przygotował specjalny rabat, dzięki któremu całkowity koszt udziału w szkoleniu wyniesie 199 zł brutto (zamiast bazowych 299 zł). Zachęcamy do udziału w kurskie, na który zapisać można się tu: https://zwiazekpilkarzy.jakpozyskiwacsponsorow.pl/.

Szkolenia dla Klubów organizują również inne kursy, będące skarbnicą wiedzy na temat pracy w sporcie:

  1. „Dyrektor Sportowy w Piłce Nożnej” (WIĘCEJ)
  2. „Dyrektor Akademii” (WIĘCEJ)

Podziel się

Komentarze