Podziel się

Polski Związek Piłkarzy nawiązał oficjalną współpracę z „ESSE dla zdrowia”, profesjonalną kliniką specjalizującą się w dziedzinie ortopedii, fizjoterapii i dietetyki, oferującą sportowcom kompleksową opiekę zdrowotną.

Nowe partnerstwo Polskiego Związku Piłkarzy ma na celu zapewnienie piłkarkom i piłkarzom dostępu do wykwalifikowanych specjalistów i najwyższej jakości nowoczesnego sprzętu leczniczo-rehabilitacyjnego umożliwiającego szybki powrót do pełnej sprawności, a także właściwy rozwój fizyczny całego organizmu.

„ESSE dla zdrowia” dysponuje trzema placówkami medycznymi: w Warszawie, Łodzi i Płocku. Ich centralne położenie na mapie Polski umożliwia sprawny i wygodny dostęp do nich z każdego miejsca w kraju. W każdej z lokalizacji personel medyczny gwarantuje indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko to w połączeniu z doświadczonym i ściśle współpracującym ze sobą zespołem fizjoterapeutów zapewni sportowcom obsługę medyczną na najwyższym poziomie.

„ESSE dla zdrowia” jest w stanie zaoferować każdemu pacjentowi pełną ścieżkę leczenia: od diagnozy, przez zabieg operacyjny, aż do rehabilitacji. W placówkach kliniki, poza badaniem USG, mogą zostać wykonane również zabiegi iniekcji kwasów hialuronowych, PRP, czy Orthokine. To, co wyróżnia „ESSE dla zdrowia” na tle konkurencji, to również podejście do sesji fizjoterapeutycznych. W placówkach pacjent w cenie wejścia ma zagwarantowane wszelkie niezbędne zabiegi fizykalne, kinezjoterapii, regeneracji, ale także EPTE, czy hirudoterapii, bez ograniczeń czasowych.

Nowy partner medyczny Polskiego Związku Piłkarzy blisko współpracuje z klubami piłkarskimi z najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce, jak ŁKS Łódź czy Wisła Płock. Klinika posiada w swoim portfolio również wiele klubów z niższych lig, grających na co dzień w województwie mazowieckim i łódzkim. Jest też oficjalnym partnerem medycznym Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Ta ostatnia współpraca jest pierwszą w Polsce umową Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej z profesjonalną placówką medyczną. „ESSE dla zdrowia” wspiera także ośrodki szkolące przyszłych piłkarzy, jak Łódzka Akademia Futbolu.

Umowa o współpracy między PZP a „ESSE dla zdrowia” została zawarta do końca bieżącego sezonu piłkarskiego, czyli do czerwca 2024 roku. W ramach współpracy firma zapewni przede wszystkim stałą i pełną obsługę medyczną z zakresu ortopedii i fizjoterapii, a jako oficjalnym partner medyczny będzie również pomagać we wszelkich sprawach związanych ze zdrowiem piłkarzy. Członkowie PZP, na mocy podpisanej właśnie umowy, będą mogli liczyć na preferencyjny cennik usług i korzystne terminy ich realizacji.

Więcej informacji o „ESSE dla zdrowia” znaleźć można na: https://www.essedlazdrowia.pl/.

Podziel się

Komentarze