Obóz dla piłkarzy

Srebro PZP w FIFPro Tournament 2017!

Drużyna Polskiego Związku Piłkarzy złożona z piłkarzy bez kontraktów zajęła drugie miejsce w FIFPro Tournament 2017 rozgrywanym w Sofii w dniach 5-6 lipca 2017 roku. W finale Polacy musieli uznać wyższość zespołu greckiego związku piłkarzy PSAP. Jest to najlepsze miejsce spośród dotychczasowych występów PZP w turniejach dla bezrobotnych piłkarzy organizowanych przez FIFPro.

czytaj dalej

Jesteśmy w finale turnieju w Sofii!

Drużyna Polskiego Związku Piłkarzy (PZP) złożona z piłkarzy bez kontraktów awansowała do finału FIFPro Tournament 2017, międzynarodowego towarzyskiego turnieju drużyn złożonych z zawodników bez kontraktów. Drużyna PZP wygrała 4:2 (3:0) z reprezentacją rumuńskiego związku Afan.

czytaj dalej

Piłkarze bez kontraktów wygrali z ROW-em 1964 Rybnik!

Drużyna Polskiego Związku Piłkarzy (PZP) złożona z piłkarzy bez kontraktów wygrała w sparingu z ROW 1964 Rybnik na zakończenie tygodniowego zgrupowania w Rybniku-Kamieniu. W niedzielę drużyna wyjeżdża na FIFPro Tournament do Bułgarii, w którym zmierzy się z zagranicznymi zespołami złożonymi z bezrobotnych zawodników.

czytaj dalej

Pierwsze powołania na obóz PZP dla piłkarzy bez kontraktów

W poniedziałek 26 czerwca drużyna Polskiego Związku Piłkarzy zainauguruje kolejne zgrupowanie dla piłkarzy bez kontraktów. Tegoroczny obóz PZP będzie inny niż wszystkie dotychczasowe: podzielony na trzy części (zgrupowanie w Rybniku, turniej w Sofii i zgrupowanie w Trzebnicy), zajmie łącznie 18 dni, zapewniając piłkarzom profesjonalne treningi i możliwość zmierzenia się w sparingach z wymagającymi przeciwnikami.

czytaj dalej

Polska pokonała Portugalię [CAŁY MECZ WIDEO]

W meczu o trzecie miejsce na turnieju FIFPro 2016 dla piłkarzy bez kontraktów, drużyna Polskiego Związku Piłkarzy pokonała Portugalię 2:1. Gole Michała Strzałkowskiego i Wiktora Płanety dały Polsce brąz. W drugiej połowie rzut karny obronił Matko Perdijić. Zobacz całe spotkanie Polski z Portugalią!

czytaj dalej

Matko Perdijić: Teraz czekam na konkretną ofertę

Matko Perdijić był najbardziej doświadczonym i najlepiej rozpoznawalnym uczestnikiem zgrupowania i turnieju dla piłkarzy bez kontraktów. Był to dla niego już drugi taki obóz. Przed rokiem wyjechał z drużyną Polskiego Związku Piłkarzy na turniej finałowy rozgrywany w Holandii, gdzie zaprezentował się korzystnie i mógł korzystać z komfortu, jakim były regularne treningi pod okiem fachowców. Po turnieju podpisał kontakt z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec. Teraz znów został bez klubu i nie wahał się długo – zadzwonił do nas i zgłosił swój akces w zgrupowaniu. Jak mu poszło tym razem?

czytaj dalej

Porażka reprezentacji PZP z Hiszpanią [CAŁY MECZ WIDEO]

Polski zespół w czeskich Kunicach zmierzył się z jedną z najlepszych drużyn bezrobotnych piłkarzy w Europie. Reprezentacja PZP przegrała wysoko 0:5, ale była to kara zdecydowanie za wysoka. Podopieczni Piotra Sowisza zagrali bowiem całkiem przyzwoite zawody i stworzyli sobie kilka znakomitych akcji do strzelenia gola. Poniżej prezentujemy skrót spotkania oraz cały mecz.

czytaj dalej

Zaczynamy FIFPro Tournament 2016, na początek Hiszpania

Pierwsze spotkanie w Turnieju FIFPro 2016 #TeamPZP rozegra w piątek 8 lipca o godzinie 14:30, na Stadium FK Kunice w Czechach. Rywalem w półfinale będzie drużyna AFE, czyli hiszpańskiego związku piłkarzy – zespołu, który od kilku lat przyjeżdża na obozy przygotowawcze do Polski i mierzy się z silnymi przeciwnikami, a w jego szeregach są piłkarze, którzy mają w swoim CV kluby z Primera Division.

czytaj dalej
Strona 1 z 212