Podziel się

Nasz partner, Scouts for Football, wychodząc ku potrzebom profesjonalnych piłkarzy, przygotował ofertę Indywidualnego Kursu Skautingowego.

Scouts for Football jest jednym z liderów rynku szkolenia w zakresie skautingu i analizy piłkarskiej. Nasz partner, funkcjonujący w Polsce od kilku lat, słynie z współpracy z wysokiej klasy fachowcami od wyszukiwania zawodników. Podczas wielu projektów, podjęto współpracę m.in. z Tomaszem Wałdochem z Schalke 04, Arturem Płatkiem i Waldemarem Wroblem z Borussii Dortmund, Przemysławem Łagożnym z Legii Warszawa, Mariuszem Kondakiem z Wisły Kraków, czy też byłym skautem Bayernu Monachium i VfL Wolfsburg – Larsem Mrosko, który dla „Wilków” odnalazł chociażby mistrzowski duet napastników – Edina Dżeko i Grafite.

Scouts for Football prowadzi projekt kursów weekendowych oraz Akademię Skautów, czyli warsztatowy cykl zajęć współtworzonych z klubami piłkarskimi i środowiskiem akademickim. Teraz do grona inicjatyw naszego partnera dochodzi także Indywidualny Kurs Skautingowy, czyli zajęcia online z materiałem dobieranym pod potrzeby danego uczestnika.

Jak przebiega Indywidualny Kurs Skautingowy?
Uczestnik otrzymuje cztery prezentacje online dopasowane tematycznie pod swoje potrzeby wraz z ćwiczeniami warsztatowymi do wykonania w ramach zajęć praktycznych. Każda z prezentacji połączona jest z omawianiem tematu poprzez indywidualny webinar w odpowiadającym tobie terminie.
Z Indywidualnego Kursu Skautingowego już korzystają trenerzy, menadżerowie piłkarscy, byli i aktywni zawodnicy chcący zgłębić tematykę skautingu oraz wszyscy ci, którzy dopiero poszukują dla siebie miejsca w środowisku piłkarskim.

Korzystając z Indywidualnego Kursu Skautingowego zyskujesz:
– Ofertę edukacyjną dopasowaną do twoich potrzeb
– Certyfikat potwierdzający nabycie nowych kwalifikacji
– Indywidualną opiekę fachowej kadry wykładowej
– Możliwość stażu w klubie przy bardzo dobrych postępach twojej edukacji
– Możliwość dodatkowego udziału w weekendowym Kursie Skautingowym Scouts for Football

Chętnie stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Jej koszt nie będzie różnił się od ceny weekendowego Kursu Skautingowego. Ceny zaczynają się już od 990 PLN. Skontaktuj się z nami mailowo pod adresem contact@footballscouting.pl lub telefonicznie pod numerem +48 731 000 751. Nie zapomnij powołać się na PZP 🙂

Podziel się

Komentarze