Mental Support

by | May 4, 2018 |

I’m conducting coaching sessions, tutitions, interpersonal skills sessions and mental support for sportsmen and businessmen on my everyday basis. I’m constant associate of Polish Union of Footballers, and Human Club New Fitness Philosophy. I’m also co-founder of project „Nie do zatrzymania (Unstoppable)”.

 

Zarówno w pracy z zespołami, jak i pracy indywidualnej stawiam na merytorykę. Kluczowym aspektem jest dla mnie indywidualne podejście oraz elastyczność w doborze technik i narzędzi dopasowanych do twoich potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej.

 

Swoją przygodę w roli trenera rozpocząłem w 2008 roku i od tego momentu prowadziłem regularne zajęcia oraz warsztaty taneczne z młodzieżą w Polsce i za granicą. Łącznie przeprowadziłem ponad 10 000 godzin zajęć, gdzie każdy warsztat był dla mnie okazją do rozwoju kompetencji wystąpień publicznych czy też umiejętności komunikacji, motywowania, budowania zespołów.

 

Jako ciekawostkę zaznaczę, iż na przestrzeni 2014-2017 prowadziłem również zajęcia i warsztaty dla młodzieży niesłyszącej z Polski, Niemiec oraz Francji, tworząc podstawy języka migowego dla kroków tanecznych w ramach projektu „Deaf do dance” organizowanego przez Fundację Art of Breaking, której jestem prezesem od 2014 roku.

 

Wyzwania w pracy trenera tańca sprawiły, iż szukałem odpowiedzi na pytania związane, m.in. z tym: jak pracuje nasz mózg, co sprawia, że niektórzy ludzie osiągają większe efekty niż pozostali, jak wpłynąć na komunikację członków grup, jak budować zespoły.

 

Znalazłem je w książkach oraz szkoleniach i warsztatach które znajdziesz w zakładce moje kompetencje.

 

Doświadczenia zebrane na przestrzeni ostatnich lat sprawiły, iż od 2015 roku wspieram ludzi w rozwoju ich kompetencji, realizacji zawodowych celów, rozwiązywaniu problemów życiowych, poprawie wyników w sporcie!