Kampanie

Akcją #JednaDrużyna #WspólnyCel, organizowaną przez Polski Związek Piłkarzy, Polski Związek Piłki Nożnej i Ekstraklasę SA, pragniemy pokazać, że wszyscy jesteśmy w stanie się zjednoczyć i mówić jednym głosem. Polska piłka przeżywała kiedyś wiele problemów, teraz jednak powstaje i rośnie w siłę, zarówno sportową, jak i infrastrukturalną, organizacyjną, czy też biznesową, dzięki temu, że wszyscy gramy do jednej bramki.

Polski Związek Piłkarzy wspólnie z piłkarzami wszystkich polskich klas rozgrywkowych, prowadził kampanię #KOKOSmash, mającą na celu zwrócenie uwagi na problem karnego zsyłania zawodników do rezerw, w celu wymuszenia na nich decyzji korzystnych dla klubów. W akcję zaangażowało się wielu piłkarzy.

 #GameChangers to inicjatywa mająca na celu promocję dialogu w sprawie nowej, bardziej zrównoważonej wizji futbolu. Plan, który poparły wszystkie związki piłkarzy zrzeszone w FIFPro na całym świecie, odnosi się do kryzysu zarządzania, który podkopuje dobry wizerunek profesjonalnego futbolu.