FIFPro Academy

FIFPro Online Academy to projekt prowadzony przez FIFPro w ścisłej współpracy z University Collego of Northern Denmark, pozwalający piłkarzom z całego świata na wygodny, dopasowany do ich potrzeb, dostęp do studiów wyższych, umożliwiających zdobycie tytułu licencjata na kierunku Sport Management (każdy student zaczyna od 2-letniego programu AP na kierunku Service, Hospitality & Management). Nauka prowadzona jest w pełni poprzez platformę internetową, a wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Zdobyte wykształcenie jest w pełni respektowane na całym świecie.

Co ważne, studiowanie na FIFPro Online Academy dla członków PZP, będącymi jednocześnie obywatelami krajow Unii Europejskiej, jest całkowicie bezpłatne. Jedynym kosztem jest opłata rekrutacyjna w wysokości 600 euro, z czego połowa zostanie zwrócona po ukończeniu pierwszego semestru,

===>>>> MICHAŁ PUJDAK: FIFPRO ONLINE ACADEMY POZWALA SKUTECZNIE POŁĄCZYĆ STUDIA Z PRACĄ W KLUBIE

Wraz z początkiem lutego zostają otwarte bramki rekrutacyjne, ale nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś! Proces rekrutacyjny to, przede wszystkim, zbieranie wymaganych dokumentów, na co potrzeba czasu, a w tym roku liczba miejsc na kierunku jest ograniczona.

Chcesz dowiedzieś się więcej? Przejrzyj instruktaż FIFPro Online Academy oraz zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Zainteresowany rekrutacją? Skontaktuj się z nami, pisząc na adres monika.lesniak@pzp.info.pl