Sporto – partner PZP

Zapraszamy Państwa do SPORTO – przychodni o profilu głównie ortopedycznym, ale oferującym również konsultacje wszystkich specjalności związanych z chorobami narządu ruchu.

Obecnie zespół tworzą energiczni i życzliwi lekarze wielu specjalności oraz rehabilitanci i ortotycy. Głównym celem działalności SPORTO jest kompleksowa pomoc pacjentowi w zakresie diagnostyki, skutecznego leczenia i efektywnej rehabilitacji. To dzięki współpracy z uznanymi specjalistami z zakresu ortopedii, radiologii, reumatologii, neurochirurgii, neurologii staramy się stawiać trafne diagnozy, niezbędne do dalszego prawidłowego leczenia.

Nasze doświadczenie w opiece medycznej nad klubami sportowymi i wieloma sportowcami wyczynowymi staramy się wykorzystać w leczeniu wszystkich naszych pacjentów.

Od wielu lat służymy pomocą sportowcom takich klubów jak: RTS Widzew, Pelikan Łowicz, Lechia Tomaszów Mazowiecki, MUKS Widzew, MG13 Marcina Gortata, ŁKS Commercecon, Budowlani Rugby,
PZPS Reprezentacja Narodowa Siatkarzy i Siatkarek i wielu innym.

Jesteśmy otwarci na nowości i stale analizujemy trendy w medycynie, poszukując najskuteczniejszych sposobów leczenia. Z drugiej strony jednak proponowane przez nas metody opieramy na założeniach EBM (Evidence Based Medicine – “ Medycyny Opartej na Faktach), które poparte są doniesieniami naukowymi.

Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia pacjenta na każdym etapie leczenia.