Podziel się

Artur Leśniak został nowym prezesem Polskiego Związku Piłkarzy. Jest następcą Marka Pięty, który zmarł w listopadzie 2016 roku. Leśniak został powołany na stanowisko jednogłośnie, podczas Walnego Zgromadzenia Zarządu.

Od 2005 roku Leśniak był aktywnym partnerem Polskiego Związku Piłkarzy. Współorganizował wiele kampanii, głównie, ale nie tylko, charytatywnych. Ponadto, dzielił się szerokim doświadczeniem biznesowym, poprzez bieżące doradztwo strategiczne.
Leśniak jest aktywnym, odnoszącym sukcesy biznesmenem, właścicielem firmy budowlanej. Piłka nożna jest jego wielka pasją. Prezes PZP doskonale zna środowisko piłkarskie, a specyficzne problemy na linii klub-piłkarz poznał działając w Widzewie Łódź i wspierając działania PZP.

Głównym celem nowego Prezesa PZP jest kontynuacja działań PZP i rozwój poprzez wzmocnienie wizerunku Związku jako profesjonalnej organizacji, zwłaszcza w kontaktach z głównymi interesariuszami.

Doświadczenie i zaangażowanie Artura Leśniaka z pewnością zagwarantuje wzmocnienie pozycji Polskiego Związku Piłkarzy i będzie służyć dalszej poprawie sytuacji zawodowej piłkarzy w Polsce.

Podziel się

Komentarze